„LUBELSKIE BEZ AZBESTU” - UTYLIZACJA ETERNITU NA TERENIE GMINY OSTRÓWEK

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
26 września 2025

W związku z realizacją przez Urząd Marszałkowski projektu „Lubelskie bez azbestu” Wójt Gminy Ostrówek zaprasza mieszkańców gminy zainteresowanych utylizacją eternitu do składania w Urzędzie Gminy Ostrówek, Ostrówek – Kolonia 32, pok. Nr 27 (I piętro) deklaracji przystąpienia do projektu w terminie do dnia 6 października 2025 r. w godz. 7.30 – 15.30.

Informacje w tej sprawie można uzyskać pod numerem telefonu: 81 856 20 02 lub 81 856 27 80.

W zgłoszeniu należy podać:

  • Imię i nazwisko oraz adres zamieszkania właściciela nieruchomości,
  • Numer działki ewidencyjnej i adres nieruchomości na której znajduje się azbest,
  • Szacunkową ilość azbestu (w m²),
  • Kontakt telefoniczny.

Zgłoszenia można składać:

  • osobiście w Urzędzie Gminy,
  • telefonicznie,
  • pocztą elektroniczną na adres: m.szumiec@ostrowek.pl

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2025-09-26
Data publikacji:2025-09-26
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Magda Szumiec
Liczba odwiedzin:610