„LUBELSKIE BEZ AZBESTU” - UTYLIZACJA ETERNITU NA TERENIE GMINY OSTRÓWEK
W związku z realizacją przez Urząd Marszałkowski projektu „Lubelskie bez azbestu” Wójt Gminy Ostrówek zaprasza mieszkańców gminy zainteresowanych utylizacją eternitu do składania w Urzędzie Gminy Ostrówek, Ostrówek – Kolonia 32, pok. Nr 27 (I piętro) deklaracji przystąpienia do projektu w terminie do dnia 6 października 2025 r. w godz. 7.30 – 15.30.
Informacje w tej sprawie można uzyskać pod numerem telefonu: 81 856 20 02 lub 81 856 27 80.
W zgłoszeniu należy podać:
- Imię i nazwisko oraz adres zamieszkania właściciela nieruchomości,
- Numer działki ewidencyjnej i adres nieruchomości na której znajduje się azbest,
- Szacunkową ilość azbestu (w m²),
- Kontakt telefoniczny.
Zgłoszenia można składać:
- osobiście w Urzędzie Gminy,
- telefonicznie,
- pocztą elektroniczną na adres: m.szumiec@ostrowek.pl
Rozwiń Metryka
| Podmiot udostępniający informację: | |
|---|---|
| Data utworzenia: | 2025-09-26 |
| Data publikacji: | 2025-09-26 |
| Osoba sporządzająca dokument: | |
| Osoba wprowadzająca dokument: | Magda Szumiec |
| Liczba odwiedzin: | 610 |


























